Witamy w Components-Mart.com
polski

Wybierz język

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Anuluj
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Dom > Podanie > Ochrona danych i Rozwiązania bezpieczeństwa dla da
Popularne markiJeszcze
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Ochrona danych i Rozwiązania bezpieczeństwa dla Data Center

Bezpieczeństwo. Wydajność. Skalowalność. Niezawodność.

Ochrona infrastruktury sieci i systemów pamięci masowej ma kluczowe znaczenie, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Rozwiązania IO i RAID firmy Microsemi, w tym oparte na sterownikach szyfrowanie danych (CBE) i bezpieczne układy FPGA rozruchu, zapewniają architektom centrów danych najbardziej bezpieczną i niezawodną infrastrukturę serwerów i pamięci masowych. 

Microsemi oferuje wiodące w branży portfolio obejmujące rozwiązania dotyczące zaufania systemu dzięki naszym bezpiecznym rozwiązaniom FGPA do rozruchu oraz solidne rozwiązania w zakresie ochrony danych i zabezpieczeń danych w ruchu, danych w użyciu i danych w stanie spoczynku w środowiskach centrów danych. Nasze portfolio technologii upraszcza czas i ścieżki rynkowe dzięki rozwiązaniom dostosowanym do unikalnych wymagań bezpieczeństwa, platformy, wydajności i biznesowych organizacji. 

Szyfrowanie danych za pomocą kontrolera

Smart Storage Solutions for Data Center | MicrosemiMicrosemi jest sprawdzonym liderem w dziedzinie szyfrowania opartego na kontrolerach i kamieniami milowymi, którego początki sięgają 2008 roku, kiedy to wprowadziliśmy pierwsze w branży rozwiązanie do szyfrowania oparte na sterownikach dla centrów danych. Od tego czasu dostarczyliśmy wiele innowacji związanych z krzemem i rozwiązaniami, takich jak obsługa inteligentnego szyfrowania stosów w macierzach RAID, a także pierwsza w branży duża liczba portów 12 Gbps SAS ROC z szyfrowaniem i pierwsza w branży karta HBA z obsługą szyfrowania.

Obecnie Microsemi oferuje oparte na kontrolerach szyfrowanie na platformie Smart Storage (maxCrypto) dla rynku Serwerów  i na Platforma Tachyon (storClad) dla rynku systemów pamięci masowej.

Oprócz mniejszego zapotrzebowania na energię i niższego całkowitego kosztu posiadania, szyfrowanie oparte na sterowniku oferuje szereg korzyści w porównaniu z szyfrowaniem opartym na dysku, w tym:

 • Zalety architektoniczne:  Obsługuje wszystkie dyski SAS lub SATA (HDD, SSD), w tym urządzenia starszego typu. Technologia CBE Microsemi umożliwia setki unikalnych kluczy na dysk (tysiące kluczy na serwer), co umożliwia bardziej elastyczne przypadki użycia, takie jak natychmiastowe usuwanie użytkownika w aplikacjach korzystających z wielu dzierżaw. Rozwiązanie CBE Microsemi rozwiązuje również luki w zabezpieczeniach, zapewniając, że 100% danych na dysku może być zaszyfrowanych, jak również wszystkie dane między dyskiem i kontrolerem, a także dane w pamięci podręcznej kontrolera RAID. Ponadto szyfrowanie za pomocą kontrolera jest niezależne od systemu operacyjnego, a testy zgodności można przeprowadzić na poziomie adaptera dla wielu typów konfiguracji.
 • Skalowalność: Użycie podejścia opartego na sterowniku do szyfrowania danych zapewnia najwyższe skalowalne rozwiązania dla przedsiębiorstw. Możliwość uruchamiania z prędkością linii chroni wydajność centrum danych. Lokalne lub zdalne zarządzanie kluczami zapewnia bezpieczeństwo danych w czasie odpoczynku dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu XTS-AES i zgodności z FIPS 140-2.
 • Korzyści operacyjne: Szyfrowanie danych za pomocą sterownika nie wymaga zarządzania, kwalifikowania i obsługi SKU dysku specjalnego. Wszystkie standardowe narzędzia do zarządzania działają w oparciu o nasze rozwiązania szyfrowania oparte na kontrolerach.

 

Centrum danych Secure Boot Solutions

Podczas gdy solidne środki bezpieczeństwa w celu ochrony danych w ruchu, danych w użyciu i danych pozostających w stanie spoczynku mają fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa systemów wbudowanych, równie ważne jest ustanowienie podstawowego źródła zaufania. W centrum danych dodanie FPGA bezpiecznego rozruchu do procesora kontrolnego zapewnia środki zapewniające autentyczność platformy, bezpieczne zarządzanie kluczami i zapewniające silne środki zapobiegające naruszeniu zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem fizycznym i inżynierią wsteczną. 

Microsemi jest liderem w zakresie bezpieczeństwa systemów wbudowanych i inteligentnych rozwiązań do przechowywania danych, z historią wiodącej pozycji na rynku w zakresie szyfrowania danych w oparciu o kontroler i pełnym portfolio opartym na ujednoliconym stosie. Poznaj nasze bezpieczne rozwiązania rozruchowe dla centrum danych.

 

Sprawdzone rozwiązania technologiczne

Rozwiązania w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa dla centrum danych

Opierając się na naszej wiodącej pozycji w zakresie przywództwa technologicznego, innowacyjne rozwiązania półprzewodnikowe i oprogramowanie Microsemi dla infrastruktury centrów danych zwiększają wydajność i umożliwiają przekształcanie sieci, która łączy, przechowuje i przenosi usługi następnej generacji. duże dane.

Wysokiej gęstości, wydajne i energooszczędne kontrolery mediów SAS / SATA i NVMe firmy Microsemi umożliwiają zróżnicowanie rozwiązań do przechowywania objętości lub prędkości w centrum danych. 

Flashtec NVRAM Drives to rozwiązanie PCI-Express® NVRAM oparte na najbardziej zaawansowanym na rynku kontrolerze NVMe. Ta rodzina zapewnia nowy poziom wydajności w hierarchii pamięci / pamięci masowej, wprowadzając OEM systemów pamięci masowej, aplikacje w chmurze i dostawców usług do epoki pamięci klasy pamięci.

Tkaniny SAS, PCIe i Ethernet Microsemi umożliwiają ekstremalną skalowalność systemu pamięci masowej. Nasze tkaniny znajdują się w wiodących architekturach szkieletowych, w których dezagregacja zasobów mediów i procesorów tworzy wysoce zoptymalizowane projekty.

 Adaptery magistrali hosta Microsemi Adaptec SAS / SATA są idealnym rozwiązaniem dla systemów pamięci masowych opartych na serwerach, które wymagają maksymalnej przepustowości i łączności we / wy, niskiej mocy i wysokiej niezawodności. Nasze adaptery SAS / SATA RAID spełniają wymagania w zakresie pamięci masowej od podstawowych po najbardziej wymagające aplikacje transakcyjnych baz danych, a nasze karty rozszerzeń SAS oferują skalowalną opcję łączności / rozwijania dla dodatkowych napędów w połączeniu z adapterem SAS RAID lub SAS HBA.

Kontrolery Flashtec NVMe mają silniki szyfrujące XTS-AES i funkcje wspomagania zarządzania kluczami (AES Key Unwrap, TRNG), umożliwiające szyfrowanie oparte na sterownikach (CBE) lub samodzielne szyfrowanie (SED) do szyfrowania danych w spoczynku. Nasze bezpieczne FGPA do rozruchu zapewniają bezpieczny program ładujący dla czystego metalu lub środowisk zwirtualizowanych. PHY MACsec są używane do szyfrowania sieci od końca do końca.

Nasze sprawdzone rozwiązania technologiczne obsługują pamięć definiowaną przez oprogramowanie (SDS), replikację synchroniczną, znakowanie czasem lub analizę sieciową (wykrywanie mikropodkładów).