Witamy w Components-Mart.com
polski

Wybierz język

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Anuluj
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Dom > Warunki korzystania
Popularne markiJeszcze
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Warunki korzystania

Warunki korzystania z serwisu Components-Mart.com:


Ta umowa określa warunki i zasady www.Components-Mart.com, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt!

Przeczytaj uważnie ten warunek użytkowania i oświadczenie o ochronie prywatności przed zarejestrowaniem się na stronie Components-Mart.com.once, gdzie zarejestrowałeś się pomyślnie, przeczytałeś, zgodziłeś się i zaakceptowałeś wszystkie warunki użytkowania i oświadczenie o ochronie prywatności. opublikujemy zaktualizowaną wersję na Components-Mart.com, jeśli zmienimy to oświadczenie. cała treść umowy wejdzie w życie z dniem publikacji. jeśli nie zgadzasz się z tą wersją, musisz przerwać połączenie z Components-Mart.com.

1, REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA:

1), Kwalifikacja użytkownika:
Wszyscy użytkownicy Components-Mart.com muszą być Firmą lub osobą fizyczną, która może podpisać wiążącą prawnie umowę zgodnie z prawem. Nie korzystaj z naszych usług, jeśli nie masz kwalifikacji. Nie możesz przenieść ani sprzedać swojego konta Components-Mart.com. Components-Mart.com zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub likwidacji konta zgodnie z jego życzeniem.
2), pisanie materiałów:
Wszyscy użytkownicy muszą podać prawdziwe, ważne dane osobowe do COMPONENTS-CENTER.COM, aby zapewnić normalny biznes. W przypadku jakichkolwiek zmian, prosimy o natychmiastowe powiadomienie i aktualizację do Components-Mart.com.
Wszyscy użytkownicy Components-Mart.com zgadzają się przyjmować wiadomości e-mail i wiadomości od partnerów Components-Mart.com lub Components-Mart.com.

2, PRYWATNOŚĆ:

Components-Mart.com ma oświadczenie o ochronie prywatności stosowane do wszystkich użytkowników, w tym umowy użytkownika. Powinieneś przeczytać i zaakceptować oświadczenie o ochronie prywatności, aby korzystać z Components-Mart.com podczas rejestracji, i będziesz podlegać ograniczeniom na podstawie reguły (i Components-Mart.com w dowolnej zaktualizowanej wersji oświadczenia o prywatności) w okresie Components-Mart. com użytkowników.
 • 1), Przed zatwierdzeniem, o wszystkich danych o użytkowniku, prawdziwym nazwisku, adresie, adresie e-mail, danych kontaktowych .. etc. Components-Mart.com nie będzie używany do żadnych innych celów.
 • 2), Użyj danych nieosobowych. Components-Mart.com będzie gromadzić dane nieosobowe za pośrednictwem adresu IP, w tym właściwości przeglądarki, typu systemu operacyjnego, nazwy domeny dostawcy usług internetowych, które zapewniają usługi dostępu itp. Aby zoptymalizować stronę ekranu komputera. Components-Mart.com tworzy również statystyki przepływu użytkowników i usprawnia zarządzanie i serwis, zbierając powyższe informacje.
 • 3), bezpieczeństwo danych osobowych. Components-Mart.com będzie chronić twoje dane osobowe za pomocą bezpiecznego sprzętu do kontroli serwera.
 • 4), ujawnienie danych osobowych i ograniczenie. Components-Mart.com dostarczy informacje o danych osobowych zgodnie z żądaniem działu prawnego działania lub ze względów bezpieczeństwa publicznego, gdy rząd askComponents-Mart.com ujawni dane osobowe zgodnie z ustawowymi procedurami. Components-Mart.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności w takich okolicznościach. Spełniając następujące warunki, Components-Mart.com będzie wykorzystywać dane osobowe poza niezbędnym zakresem: już otrzymaliśmy Twoją zgodę, odpowiednie prawa i procedury poprosimy Components-Mart.com o podanie danych użytkownika.

3, HANDEL:

Wszyscy użytkownicy przy zakupie muszą przestrzegać następujących warunków:
 • 1), Użytkownicy muszą przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów, regulacji, zasad i lokalnych przepisów prawa podczas korzystania z serwisu i serwisu Components-Mart.com. Należy również przestrzegać niniejszych warunków użytkowania i oświadczenia o ochronie prywatności, w tym wszystkich warunków i zasad powyższych dokumentów.
 • 2), jesteś zobowiązany do dokonania transakcji przy użyciu Components-Mart.com przy zakupie, z wyjątkiem zakazanego biznesu według warunków użytkowania i przepisów. Po złożeniu zamówienia akceptujesz ograniczone warunki w opisie towarów, o ile te warunki handlowe są zgodne z prawem i zgodnie z niniejszą umową.
 • 3), Reklama, cennik i oświadczenia na stronie Components-Mart.com nie stanowią oferty. Mamy prawo do odzyskania informacji z jednej strony, gdy Components-Mart.com dowie się, że numery części i zamówienia są oczywiście błędne lub niedostępne. Components-Mart.com zastrzega sobie prawo do zakupu ograniczenia ilościowego. Składając zamówienie, potwierdzasz również, że jesteś w wieku uprawniającym do zakupu tych towarów i odpowiadasz za autentyczność wszystkich informacji podanych w zamówieniu.
 • 4), cena produktu i dostępność zostaną określone na stronie. Tego rodzaju informacje będą aktualizowane w dowolnym momencie bez powiadomienia. Opłata za dostawę zostanie ustalona w różny sposób w zależności od wybranych metod wysyłki. Jeśli jakiekolwiek wypadki, na przykład, dostawca wzrosła cena, zmiany VAT lub błąd systemu Components-Mart.com, wszystkie przyczyny powodują zmiany ceny po potwierdzeniu zamówienia, Components-Mart.com będzie e-mail lub zadzwonić, aby powiadomić te informacje, możesz zdecydować, czy anulować zamówienie, czy nie.

4, JAKOŚĆ I USŁUGA PO DNIU:

1), patrz punkt serwisowy.
2), jakość produktów.
Produkty Components-Mart.com będą ściśle zgodne z rządowymi i profesjonalnymi standardami. Jeśli bez wcześniejszych standardów, będziemy wykonywać zgodnie ze standardem producenta, jeśli bez wszystkich powyższych standardów, klienci mogą dyskutować i decydować między Components-Mart.com. Każdy problem z jakością lub ze standardów produktów, użytkownicy mogą poprosić o zwrot lub wymianę.

5, BEZPIECZEŃSTWO WITRYNY:

Zaakceptujesz to, że nie możesz wejść na stronę internetową za pomocą jakiegokolwiek oprogramowania robota, Spider lub Refresh w jakimkolwiek celu bez zgody Components-Mart.com w formie pisemnej.
Ponadto, zgadzasz się, że nie będziesz:
 • 1), Jakiekolwiek nierozsądne i nieproporcjonalne zachowanie, które może spowodować przeciążenie witryny Components-Mart.com za pomocą (w oparciu o dyskrecję w sprawie Components-Mart.com).
 • 2), bez pisemnej zgody Components-Mart.com, zmieniać, kopiować, przenosić, wykonywać prace pochodne, rozpowszechniać lub prezentować w Witrynie (z wyjątkiem twoich prywatnych informacji).
 • 3), zakłócać lub próbować zakłócać normalną pracę witryny lub jakiekolwiek przetwarzanie działań w sieci.
 • 4), używaj wszelkich treści zabronionych przez powiązane prawo i zasady.
 • 5), Użyj dowolnego wirusa, konia trojańskiego, wirusa robaka, timebombu, anuluj boty, pisankę, program szpiegowski lub inny program komputerowy, który może uszkodzić, skorygować, usunąć, niekorzystny efekt, tajny przechwycić, zlecić lub przejąć do użycia dowolny system, dane lub dane osobowe.

6, PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ:

Prawo autorskie, patent, znak towarowy, tajemnica handlowa i wszystkie prawa oferowane przez Components-Mart.com należą do Components-Mart.com. bez zgody Components-Mart.com, nikt lub członek nie może pobierać, kopiować, przesyłać, poprawiać i edytować. W przeciwnym razie ponosi całą odpowiedzialność prawną. Components-Mart.com ma prawo do przechowywania danych serwera Components-Mart.com, gdy użytkownik korzysta z usługi.

7, OŚWIADCZENIE:

Components-Mart.com jest odpowiedzialny za oferowanie wsparcia technicznego, upewniając się, że strona działa poprawnie, staraj się unikać przerw w świadczeniu usług lub ograniczaj czas w najkrótszym czasie, aby zapewnić płynne korzystanie z Internetu. Jednak w wyniku działania siły wyższej lub z innych przyczyn nie można kontrolować, spowodować awarię witryny lub uniemożliwić jej wykorzystanie, doprowadzić do utraty rekordu, wiadomości lub informacji, Components-Mart.com jest nieodpowiedzialnością: a każdy użytkownik oferuje złe lub nieukończone i nieprawdziwe wyniki informacji, aby nie móc korzystać z serwisu Components-Mart.com lub cierpieć z powodu innych strat, Components-Mart.com to nieodpowiedzialność.

8, INNE

Ta umowa we wszystkich aspektach podlega prawu Hongkongu. Ta strona internetowa wszystkich użytkowników jest nieodwołalna Właściciel Components-Mart.com znajduje się pod jurysdykcją sądu i sądu wyższej instancji. Postanowienia niniejszej umowy można oddzielić. Jeżeli którekolwiek postanowienie niniejszej umowy zostanie uznane za nieważne lub niewykonalne, postanowienie może zostać usunięte, a pozostałe postanowienia zostaną wykonane.